Het huis is gezellig ingericht en geschikt voor 12 personen. Op de begane grond beschikt het huis over een ruime woonkamer met televisiehoek, een grote eettafel voor 12 personen en nog een gezellige zithoek bij de typisch Duitse "Kaminofen". Naast de woonkamer bevindt zich een openhaardkamer; heerlijk om u bij de open haard even lekker terug te trekken met een goed boek. De ruime keuken is van alle moderne gemakken voorzien en heeft een nieuw Nespresso apparaat. Tot slot is er op de begane grond nog een gastentoilet. Op de eerste verdieping bevinden zich 4 slaapkamers: 3 met tweepersoonsbedden (losse 1-persoonsboxsprings) en 1 met twee losse eenpersoonsbedden en 2 badkamers. De grote badkamer is voorzien van een bad met douche, toilet, bidet en wastafel. De tweede, geheel vernieuwde, badkamer beschikt over een douche, toilet en een dubbele wastafel. Op de tweede verdieping bevinden zich nog 2 slaapkamers: 1 met een tweepersoonsbed en 1 met twee losse eenpersoonsbedden. Verder is er op deze zolderverdieping een grote speelkamer voor de kinderen met onder andere een air-hockeytafel. In de ruime tuin staat een tuinset voor 12 personen, een bbq en voor de kinderen een trampoline. Tevens staat hier de Hottub, waar u het hele jaar door heerlijk in kunt ontspannen en genieten na bijvoorbeeld een lange wandeling of een dag skiën.
Let op! Zum Sorpetal is een comfortabel vakantiehuis voor 12 personen waar we graag families en senioren ontvangen. Het vakantiehuis bevindt zich in een dorp en de mensen die daar wonen en komen willen genieten van de rust en de natuur. Na 22 uur mag er geen overvloedig geluid zijn.
Bedankt voor uw mooie beoordeling. We begrijpen dat 10 uur best vroeg kan zijn om te moeten vertrekken. Echter als er nieuwe gasten komen, heeft de schoonmaakster de tijd nodig om het huis schoon te maken. Vervelend dat de vaatwasser en de droger nog vol zaten. Dit is absoluut niet de bedoeling.