Astenberg C - Neuastenberg

Code: SB-21619
1/13
Fantastisch - 8,9
Algemene indruk 10,0
"prachtig keurig appartement ( modern ook)"
- H.V. (NL)

Prijzen

Bovenstaande prijzen zijn inclusief verplichte toeslagen voor één persoon
  • Aantal personen : 4
  • Aantal slaapkamers : 2
  • Appartement
  • 4 sterren
  • Kindvriendelijk
  • Internet aanwezig

Beschrijving

Op de tweede verdieping ligt dit gezellige 4 persoonsappartement. Het appartement kenmerkt zich door mooie handgemaakte meubelen waardoor het knus en gezellig aanvoelt. In de woonkamer staat een hoekbank met 2 stoelen en een eettafel met 6 stoelen. Er staat een TV met DvD speler, Fox Sport en Film 1 Kanaal.  De luxe keuken is voorzien van alle denkbare apparatuur en kookgerei. De 2 slaapkamers hebben comfortabele bedden en zijn extra lang. Eén slaapkamer heeft een 2 persoonsbed en in de andere staat een stapelbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Voor de kinderen is er in de tuin een speeltoestel en een trampoline te vinden. Op de begane grond kunnen de kinderen zich uitleven met de playstation, tafelvoetbal, krijtbord en divers kinderspeelgoed. Ook bevindt zich hier een ruimte voor al uw skispullen. Bedlinnen, handdoeken en de eindschoonmaak is bij de prijs inbegrepen. Indien er een kinderstoel of kinderbedje nodig is, dient u dit bij de boeking op te geven.

Lees complete beschrijving

In de omgeving van het appartement zijn vele mooie fiets- en wandelroutes. Op 50 meter van het appartement ligt een speeltuintje en op 150 meter een zwembad. Neuastenberg heeft leuke restaurants en een eigen slager en bakker. Het Sauerland staat bekend om zijn vele gezellige stadjes en fraaie natuurgebieden. In de omgeving zijn vele bezienswaardigheden. Ook voor kinderen is er veel te beleven en te doen, zo is een leuk uitstapje Fort Fun, een avonturenpark met veel attracties. De gezelligheid van Winterberg ligt op 10 minuten rijden van het appartement.

Eigenschappen en layout

Algemeen

  • Kindvriendelijk
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan
  • Internet aanwezig

Huiseigenschappen

  • Type accommodatie: Appartement
  • Aantal personen (minimum): 1
  • Aantal personen (maximum): 4
  • Aantal slaapkamers: 2
  • Aantal badkamers: 1
  • Aantal woonlagen: 1
  • 4 sterren
  • Aankomsttijd: 16:00
  • Vertrektijd: 10:00

Buitenvoorzieningen

  • Parkeerplaats(en) (6)
  • Speeltoestel(len)
  • Tuin
  • Trampoline
  • Grasveld
  • Berging

Audio / internet

  • DVD-speler
  • Nederlandse TV zender(s)
  • Flatscreen TV
  • Internetaansluiting
  • WIFI

Kinderen

  • Campingbed
  • Kinderspeelgoed
  • Kinderstoel

Spelletjes

  • Playstation

Privacy

  • Andere gasten mogelijk

Verwarming

  • Vloerverwarming

Overig

  • Stofzuiger
Bekijk alle informatie

Woonkamer

  • 2e verdieping
  • Tegels
  • Eettafel
  • Eetkamerstoelen (6)
  • Stoel(en) (2)
  • Hoekbank

Slaapkamer

  • 2e verdieping
  • Tegels
  • Eén persoonsdekbed (2)
  • Kussen(s) (2)
  • 1 x 2-persoons bed (140x210)

Slaapkamer

  • 2e verdieping
  • Tegels
  • Eén persoonsdekbed (2)
  • Kussen(s) (2)
  • 1 x Stapelbed (90x210)

Badkamer

  • 2e verdieping
  • Tegels
  • Douche (1)
  • Toilet
  • Wastafel(s) (1)

Keuken

  • Type: Open
  • Kookplaat: Elektrisch (4 branders)
  • Volledige keukeninventaris
  • Senseo
  • Kookgerei
  • Bestek en servies
  • Combimagnetron
  • Koel / vriescombinatie
  • Vaatwasser
  • Waterkoker

Kaart & omgeving

Beoordelingen (2)

Gemiddelde score
8,9
Gemiddelde score
Zeer goed
Klantvriendelijkheid7,5
Algemene indruk10
Locatie8,8
Schoon10
Prijs / kwaliteit8,8
Kindvriendelijk8,8
WiFi8,8
8,2

Mooi appartement !

21 augustus 2017 | H.V. (NL)

prachtig keurig appartement ( modern ook)

Dit gebied is (heel) erg toegespitst op Wintersport. Voor het huisje maakt dit niets uit, maar als je hier 's zomers bent dan kun je dat toch heel goed merken.

9,6

Heerlijk, schoon,

7 augustus 2017 | (NL)