Beschrijving

Op de begane grond ligt dit gezellige 6 persoonsappartement. Het appartement kenmerkt zich door mooie handgemaakte meubelen waardoor het knus en gezellig aanvoelt. In de woonkamer staat een hoekbank met 2 stoelen en een eettafel met 6 stoelen. Er staat een TV met DvD speler, Fox Sport en Film 1 Kanaal is aanwezig. De luxe keuken is voorzien van alle denkbare apparatuur en kookgerei. De 2 slaapkamers hebben comfortabele bedden en zijn extra lang. Eén slaapkamer heeft een 2 persoonsbed met stapelbed en in de andere slaapkamer staat een 2 persoonsbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Voor de kinderen is er een speeltoestel en een trampoline te vinden. Op de begane grond kunnen de kinderen zich uitleven met de playstation, tafelvoetbal, krijtbord en divers kinderspeelgoed. Ook bevindt zich hier een ruimte voor al uw skispullen. Indien er een kinderstoel of kinderbedje nodig is, dient u dit bij de boeking op te geven. Bedlinnen en handdoeken is bij de prijs inbegrepen.

In de omgeving van het appartement zijn vele mooie fiets- en wandelroutes. Op 50 meter van het appartement is er een speeltuintje. Neuastenberg heeft leuke restaurants en een eigen slager en bakker. Het Sauerland staat bekend om zijn vele gezellige stadjes en fraaie natuurgebieden. In de omgeving zijn vele bezienswaardigheden. Ook voor kinderen is er veel te beleven en te doen, zo is een leuk uitstapje Fort Fun, een avonturenpark met veel attracties. De gezelligheid van Winterberg ligt op 10 minuten rijden van het appartement.

Beoordelingen

Gemiddelde score
8,8
Zeer goed
Klantvriendelijkheid8,3
Algemene indruk9,2
Locatie9,2
Schoon9,2
Prijs / kwaliteit9,2
Kindvriendelijk7,5
WiFi9,2

goed maar niet echt veel voor kinderen te doen

14 augustus 2019 | S. (NL)
7,1

Een net zeer verzorgd vakantie woning met duidelijke regels

5 augustus 2018 | Evert (NL)
10,0

Neuastenberg

7 augustus 2017 | Jan (NL)

Heerlijk appartement, leuk ingericht

9,3

Kenmerken

Algemeen

  • Kindvriendelijk
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan
  • Internet aanwezig

Huiseigenschappen

  • Type accommodatie: Appartement
  • Aantal personen (minimum): 1
  • Aantal personen (maximum): 6
  • Aantal slaapkamers: 2
  • Aantal badkamers: 1
  • Aantal woonlagen: 1
  • 4 sterren
  • Aankomsttijd: 16:00
  • Vertrektijd: 10:00

Buitenvoorzieningen

  • Parkeerplaats(en)
  • Speeltoestel(len)
  • Tuin
  • Trampoline
  • Grasveld
  • Tuinmeubilair

Audio / internet

  • DVD-speler
  • Nederlandse TV zender(s)
  • Flatscreen TV
  • WIFI

Kinderen

  • Campingbed
  • Kinderspeelgoed
  • Kinderstoel

Spelletjes

  • Playstation

Privacy

  • Andere gasten mogelijk

Verwarming

  • Vloerverwarming

Overig

  • Vaatwasser
  • Stofzuiger
  • Senseo koffiezetapparaat

Indeling

Woonkamer

  • 1e verdieping
  • Tegels
  • Eettafel
  • Eetkamerstoelen (6)
  • Stoel(en) (2)
  • Hoekbank

Slaapkamer

  • 1e verdieping
  • Tegels
  • Eén persoonsdekbed (4)
  • Kussen(s) (4)
  • 1 x 2-persoons bed (140x210)
  • 1 x Stapelbed (90x210)

Slaapkamer

  • 1e verdieping
  • Tegels
  • Eén persoonsdekbed (2)
  • Kussen(s) (2)
  • Kledingkast(en)

Badkamer

  • 1e verdieping
  • Tegels
  • Douche (1)
  • Toilet
  • Wastafel(s) (1)

Keuken

  • Type: Open
  • Volledige keukeninventaris
  • Afzuigkap
  • Senseo
  • Kookgerei
  • Bestek en servies
  • Combimagnetron
  • Koel / vriescombinatie
  • Vaatwasser

Kaart & omgeving

Neuastenberg

Neuastenberg is een dorp in de gemeente Winterberg in de Hochsauerlandkreis. Het is een bekend luchtkuuroord. Het dorp ligt aan de Uerdinger linie en het gesproken dialect is er het Westfaals. De Uerdinger linie is de scheidslijn tussen het Hoogduitse “ich” en het Nederduitse “ik”. In Neuastenberg bevindt zich het West-Duitse Wintersportmuseum, waar getoond wordt hoe de wintersport zich in het Sauerland vanaf het begin tot nu heeft ontwikkeld. De Kahler Asten behoort met zijn 841 meter tot de hoogste bergen van Sauerland. Het skigebied van Neuastenberg ligt aan de zuidzijde van de Kahler Asten en telt vijftien afdalingen. Hoge sneeuwzekerheid is inmiddels standaard in de skigebieden van de Wintersport-Arena Sauerland. Een ander hoogtepunt is het Prof-Funpark voor snowboarders en freeskiërs. Een afdaling van de 450 m lange natuurrodelbaan in Neuastenberg met scherpe bochten en verschillende varianten is een avontuurlijke beleving. De baan is ’s avonds verlicht. Neuastenberg biedt net als de dorpen Lenneplatze en Langewiese zeer goede mogelijkheden tot langlaufen. Alles ligt vlak bij elkaar, wat het tot een comfortabel skidorp maakt.

Afstanden

  • Centrum: 7 km
  • Winkels: 250 m
  • Ski lift: 250 m
  • Bos: 250 m
  • Overdekt zwembad: 7 km
  • Golfbaan: 7 km
E-mailen met verhuurder
Stuur een email >

Bijzonderheden

De huurprijs is inclusief gas, energie en water (bij normaal verbruik), bedlinnen en handdoeken. Een borg van € 200, - is vereist. U ontvangt deze terug als u het vakantiehuis in zijn oorspronkelijke staat achterlaat. Keukenlinnen zelf meenemen.

Veilig betalen met:
iDEAL Mastercard Visa Paypal