Astenberg C - Neuastenberg

Een heerlijk ruim 4 persoons appartement dat zijn charme uitstraalt door handgemaakte houtenmeubelen. Het kindvriendelijk vakantiehuis is voorzien van alle gemakken. In het vakantiehuis bevindt zich op de begane grond een speelruimte voor de kinderen. In de tuin staat een speeltoestel en trampoline.

  • Aantal personen: 4
  • Aantal slaapkamers: 2
  • Appartement
  • 4 sterren
  • Internet aanwezig

Contact

  • Beschrijving
  • Kenmerken
  • Indeling
  • Beoordelingen2
  • Kaart & omgeving

Op de tweede verdieping ligt dit gezellige 4 persoonsappartement. Het appartement kenmerkt zich door mooie handgemaakte meubelen waardoor het knus en gezellig aanvoelt. In de woonkamer staat een hoekbank met 2 stoelen en een eettafel met 6 stoelen. Er staat een TV met DvD speler, Fox Sport en Film 1 Kanaal.  De luxe keuken is voorzien van alle denkbare apparatuur en kookgerei. De 2 slaapkamers hebben comfortabele bedden en zijn extra lang. Eén slaapkamer heeft een 2 persoonsbed en in de andere staat een stapelbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Voor de kinderen is er in de tuin een speeltoestel en een trampoline te vinden. Op de begane grond kunnen de kinderen zich uitleven met de playstation, tafelvoetbal, krijtbord en divers kinderspeelgoed. Ook bevindt zich hier een ruimte voor al uw skispullen. Bedlinnen, handdoeken en de eindschoonmaak is bij de prijs inbegrepen. Indien er een kinderstoel of kinderbedje nodig is, dient u dit bij de boeking op te geven.

In de omgeving van het appartement zijn vele mooie fiets- en wandelroutes. Op 50 meter van het appartement ligt een speeltuintje en op 150 meter een zwembad. Neuastenberg heeft leuke restaurants en een eigen slager en bakker. Het Sauerland staat bekend om zijn vele gezellige stadjes en fraaie natuurgebieden. In de omgeving zijn vele bezienswaardigheden. Ook voor kinderen is er veel te beleven en te doen, zo is een leuk uitstapje Fort Fun, een avonturenpark met veel attracties. De gezelligheid van Winterberg ligt op 10 minuten rijden van het appartement.

Algemeen

  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan
  • Internet aanwezig

Huiseigenschappen

  • Type accommodatie: Appartement
  • Aantal personen (minimum): 2
  • Aantal personen (maximum): 4
  • Aantal slaapkamers: 2
  • Aantal badkamers: 1
  • Aantal woonlagen: 1
  • 4 sterren
  • Aankomsttijd: 16:00
  • Vertrektijd: 10:00

Buitenvoorzieningen

  • Parkeerplaats(en) (6)
  • Speeltoestel(len)
  • Tuin
  • Trampoline
  • Grasveld
  • Berging

Audio / internet

  • DVD-speler
  • Nederlandse TV zender(s)
  • Flatscreen TV
  • Internetaansluiting
  • WIFI

Kinderen

  • Campingbed
  • Kinderspeelgoed
  • Kinderstoel

Spelletjes

  • Playstation

Privacy

  • Andere gasten mogelijk

Verwarming

  • Vloerverwarming

Overig

  • Stofzuiger

Woonkamer

  • 2e verdieping
  • Tegels
  • Eettafel
  • Eetkamerstoelen (6)
  • Stoel(en) (2)
  • Hoekbank

Slaapkamer

  • 2e verdieping
  • Tegels
  • Eén persoonsdekbed (2)
  • Kussen(s) (2)
  • 1 x 2-persoons bed (140x210)

Slaapkamer

  • 2e verdieping
  • Tegels
  • Eén persoonsdekbed (2)
  • Kussen(s) (2)
  • 1 x Stapelbed (90x210)

Badkamer

  • 2e verdieping
  • Tegels
  • Douche (1)
  • Toilet
  • Wastafel(s) (1)

Keuken

  • Type: Open
  • Kookplaat: Elektrisch (4 branders)
  • Volledige keukeninventaris
  • Senseo
  • Kookgerei
  • Bestek en servies
  • Combimagnetron
  • Koel / vriescombinatie
  • Vaatwasser
  • Waterkoker
Klantvriendelijkheid7,5
Algemene indruk10
Locatie8,8
Schoon10
Prijs / kwaliteit8,8
Kindvriendelijk8,8
WiFi8,8

Gemiddelde score

8,9
Gebaseerd op 2 beoordelingen

Mooi appartement !

21 augustus 2017 | H.V. (NL)

prachtig keurig appartement ( modern ook)

Dit gebied is (heel) erg toegespitst op Wintersport. Voor het huisje maakt dit niets uit, maar als je hier 's zomers bent dan kun je dat toch heel goed merken.

8,2

Heerlijk, schoon,

7 augustus 2017 | (NL)
9,6

Neuastenberg

Neuastenberg is een dorp in de gemeente Winterberg in de Hochsauerlandkreis. Het is een bekend luchtkuuroord. Het dorp ligt aan de Uerdinger linie en het gesproken dialect is er het Westfaals. De Uerdinger linie is de scheidslijn tussen het Hoogduitse “ich” en het Nederduitse “ik”. In Neuastenberg bevindt zich het West-Duitse Wintersportmuseum, waar getoond wordt hoe de wintersport zich in het Sauerland vanaf het begin tot nu heeft ontwikkeld. De Kahler Asten behoort met zijn 841 meter tot de hoogste bergen van Sauerland. Het skigebied van Neuastenberg ligt aan de zuidzijde van de Kahler Asten en telt vijftien afdalingen. Hoge sneeuwzekerheid is inmiddels standaard in de skigebieden van de Wintersport-Arena Sauerland. Een ander hoogtepunt is het Prof-Funpark voor snowboarders en freeskiërs. Een afdaling van de 450 m lange natuurrodelbaan in Neuastenberg met scherpe bochten en verschillende varianten is een avontuurlijke beleving. De baan is ’s avonds verlicht. Neuastenberg biedt net als de dorpen Lenneplatze en Langewiese zeer goede mogelijkheden tot langlaufen. Alles ligt vlak bij elkaar, wat het tot een comfortabel skidorp maakt.

Prijzen

Bovenstaande prijzen zijn inclusief verplichte toeslagen voor één persoon